Сучасна концертна зала в самому серці Одеси. Тут щодня грає класична, джазова та етнічна музика. Серед виконавців - найкращі колективи України і світу. Зала також працює у форматі кінотеатру та лекторію.
Про Urban
Urban Music Hall – це перш за все жест, з якого виникає певна естетика буття. Естетика, в якій музика належить всім. Ми не цитуємо великих музикантів і композиторів, а створюємо умови для життя музики в новому контексті спільної відповідальності творців проекту і соціуму за майбутнє.

З'являючись в самому центрі південного міста, всупереч духу часу руйнувань, Urban Music Hall бере на себе роль об'єднуючої платформи. Беручи за константу, що один твір мистецтва не може змінити людину, ми покликані з'єднати безліч частинок прекрасного в одному конкретному місці.
Найближчі заходи
Мы приветствуем и следуем принципам "чистого гедонизма". Это красивый, современный отдых без экстремизма. Выдержанный для современных, зрелых людей, но в то же время интересный для молодых. Это тонкая грань, которая выдерживается за счет оформления помещения, поведения приглашенных гостей и персонала.
Тріо Олексія Петухова | Джаз
Олексій Петухов — рояль; Максим Кондратьєв — контрабас;
Сергій Ягджиєв — ударні.

Коли — 24 травня, 21:00
Вартість квитків: 100 грн
Акустичний вечір Юлії Запорожець | Cover & lounge

Коли — 25 травня, 21:00
Вартість квитків: 100 грн
Дмітрій Земський і колаборація «Зіра»
Коли — 31 травня, 20:00
Вартість квитків: 100 грн
Stanley Park, Vancouver
It is a 405-hectare public park that borders the downtown of Vancouver in British Columbia, Canada and is almost entirely surrounded by waters of Vancouver Harbour and English Bay.
Sahalie Falls, US
After the South Fork confluence, the main stem of the McKenzie River continues west through a narrow valley in the mountains, receiving the Blue River from the north at the community of Blue River.
Left
Right
Made on
Tilda