Сучасна концертна зала в Одесі. Шукай музику тут!
Сучасна концертна зала в Одесі. Шукай музику тут!
Відкриття нового сезону
Urban Music Hall

Відкриття нового сезону Urban Music Hall

Одеський міський журнал "Лоция" дізнався про плани на новий сезон у PR-директора Urban Music Hall Олени Боришполец

ЯКИЙ КОНТЕНТ ОЧІКУВАТИ У НОВОМУ СЕЗОНІ?

Цей сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями, новими напрямками, гучними іменами. Ми починаємо співпрацю з "Артхаус Трафік", будемо робити допрем'єрні покази фільмів, і не тільки про музику. Зал стає навчальною платформою і генерує цикл майстер-класів від видатних музикантів міжнародного рівня. Новий сезон ми формуємо під гаслом «об'єднання», великі і маленькі міста і країни — все разом. Urban Music Hall створює колаборацію з одним із провідних українських фестивалів джазової музики — Jazz Bezz. Він пройде в грудні. Одеса вперше з'являється на карті цієї події разом з Києвом, Львовом, Луцьком, Тернополем, Сумами та Рівне. Продовжуючи тему об'єднання, UMH виступає в підтримку злиття класичної та електронної музики, вперше в Одесі гратимуть DZ'OB — електроакустичний проект з Дніпра. Їх композиція Techno 2 входить в альбом Basement Suite. Ця робота стала найкращим міні-альбомом 2017 року за версією редакції Karabas Live.

ЯК ЗМІНИТЬСЯ САМ ПРОСТІР?

Ментально — як дитина, яка не хоче йти більше в сад, проскочила його екстерном. За два з половиною місяці весняного міні-сезону ми провели 64 концерти, це дуже багато в плані організації. Urban Music Hall відвідало 4000 тисяч глядачів, ми не спали тижнями перед відкриттям. Наш Project Manager Світлана Виниченко приїхала зі Слов'янська, там і сьогодні живе її сім'я. Так ось, щоб розуміти, як все влаштовано в команді, скажу, що вона разом з усіма, за 10 хвилин до урочистого відкриття, мила підлогу в туалеті. Тому що ми не вписувалися ні в які поняття термінів і людського ресурсу. Відкриття цього майданчика було для всіх подоланням себе на шляху до спільної мети. Це звучить дуже пафосно, але я всередині проекту, не рефлексувати складно. У новому сезоні будуть нові помилки, я це хочу сказати, і ми їх будемо виправляти в наступному.
«Цей сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями, новими напрямками, гучними іменами. Ми починаємо співпрацю з «Артхаус Трафік», будемо робити допрем'єрні покази фільмів, і не тільки про музику.»

З ЯКИМИ ФЕСТИВАЛЯМИ СПІВПРАЦЮЄ UMH ЯК МАЙДАНЧИК?

Якщо говорити про одеські проекти, то в першому сезоні ми провели велику серію концертів нової музики hand made фестивалю Odessa Classics. Куратором виступила мега-профі — музичний критик з Києва, Люба Морозова. Для Одеси — це була програма про «знання», що ось є Філіп Гласс, а є інші мінімалісти. Робота з сучасним мистецтвом — завжди ризик. На київських майданчиках нові українські композитори, які грають свою музику, збирають невеликий, але повний зал. У нас дещо інша картинка.

ПОРАДЬ ТРИ НАЙБІЛЬШ ЦІКАВИХ, НА ТВІЙ ПОГЛЯД, ЗАХОДИ ОСЕНІ У URBAN MUSIC HALL?

Тут було б запотрібне говорити про міжнародні та складні проекти, а хочеться розповісти, що в жовтні виступає хор школи Столярського, і програму вони готують спеціально для нас, а під Новий рік будуть різдвяні пісні англійською, українською, італійською мовами. Мені здається, це круто. Я б пішла на такий концерт саме 31 грудня, замість того, щоб дивитися по телевізору «ялинки». У хорі близько 35-ти дітей, і це все характери, історії, це майбутнє, і це свято. Вже у вересні Лев Винокур привезе реконструкцію суперскладної програми першого концерту Ференца Ліста. Ось високий рівень техніки і планки. А ще у нас є улюбленець — Георгій Матвіїв. Те, що він робить з бандурою — не вписується у звичне сприйняття інструменту. Він зіграє нову програму в Urban Music Hall 22 вересня.
Олена Боришполец
PR-директорка Urban Music Hall
Поділись цікавим у соц.мережах
Made on
Tilda